Co pokochasz najbardziej?

Naturę?

Apartamenty znajdują się wśród nietuzinkowych terenów zieleni. Nieopodal rozpościera się malowniczy park, który jest idealnym miejscem do rodzinnych spacerów oraz odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Wokół inwestycji nie brakuje także zadbanej roślinności ogrodowej oraz elementów małej architektury.

Spokojna okolica oraz kameralność Apartamentów, pozwala spędzić przyjemnie czas na świeżym powietrzu, z naturą.
Więcej

Sport?

Uprawianie sportu to doskonały pomysł na uwolnienie się od stresu. Po ciężkim dniu w pracy każdy powinien się zrelaksować, a nic tak nie uspokaja jak aktywność fizyczna! Na terenie Apartamentów znajduje się atrakcyjna siłownia na świeżym powietrzu. Mieszkańcy posiadają również dostęp do atrakcyjnych kompleksów fitness. Więcej

Prestiż?

Apartamenty to nie tylko atrakcyjna lokalizacja, otoczona przez cudownie zagospodarowane tereny zieleni. Nieruchomości w tym miejscu są stworzone dla osób, które cenią zarówno spokój i bezpieczeństwo, jak i luksusowe rozwiązania.

Teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany. Każdy budynek posiada portiernię, podziemny parking oraz wyposażony jest w nowoczesne windy. Wewnątrz znajduje się również pomieszczenie do fitnessu, a na zewnątrz – siłownia na świeżym powietrzu i plac zabaw dla najmłodszych.

Apartamenty są w pełni bezpiecznym i niesamowicie komfortowym miejscem do zamieszkania. Kameralny klimat, wygodna, wyjątkowa zieleń – to zaledwie kilka zalet tego kompleksu! Więcej
Znajdź apartament Skontaktuj się z nami